Zaměstnání

Od září 1997 jsem pracoval ve firmě GoldCard s.r.o. jako vývojový technik. Firma zaměstnávala asi 30 pracovníků. Byla rozdělena na sekce vývoj, výroba, aplikační (servisní) sekci a obchodní sekci.

Firma se zabývala vývojem, výrobou, distribucí a samozřejmě servisem identifikačních, docházkových a stravovacích systémů. Pracoval jsem na dokončování, ladění a testování programů pro výrobní řady GCS 7xxx. Při své práci jsem používal programovací prostředky Corel Paradox a Borland C++ a Borland CBuilder. Také pracoval na vývoji nového, plně 32-bitového systému, pracujícího na platformě Windows NT (popř. Windows 95) firmy Microsoft.

Od 1.10.1999 pracuji na Městském úřad ve Veselí nad Moravou jako informatik a od 15.11.2002 jako vedoucí odboru informatiky. Postupně jsem zde vybudoval a udržuji počítačovou síť. Od poloviny června 2000 máme také vlastní doménu a WWW stránky www.veseli-nad-moravou.cz.

V současnosti máme 5 serverů (1 x linux a 4 x Windows) . Strukturovanou kabeláž a asi 100 PC. To už bych nezvládl sám a tak mám tři spolupracovníky.

Po "velkém třesku" na MěÚ v létě 2007 jsem po zrušení odboru informatiky a výběrovém řízení vedoucím odboru kancelář starosty a tajemníka jeho vedoucím (od 1.2.2008).
A tak mám kromě výpočetní techniky na starost ještě podatelnu, provoz MěÚ, krizové řízení, sekretariát apod. No zkrátka až moc práce.